Op. Dr. Cem Arslan Kimdir ?

Bursa merkez de dünyaya gelen Cem Arslan eğitim hayatının ilk ve orta öğretimini “GEMLİK ANADOLU” Lisesinde tamamladıktan sonra tam burslu olarak kazandığı “BURSA ÖZEL TAN” lisesin başarı ile bitirdi. Üniversite hayatına 2000 yılında “İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ” ni kazanarak başlayan ve 2006 yılında başarı ile bitirdi.

2008 yılında “İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ” nde Genel Cerrah İhtisasına başlangıç yaptı. 5 yıl içerisinde Genel Cerrah kliniğinde bir çok başarılı ameliyata imza atan Op.Dr. Cem Arslan zorunlu hizmetini “AĞRI DEVLET HASTANESİ” nde tamamlayıp 2015 yılından beri İstanbul Üsküdar da bulunan “ÖZEL YUNUS EMRE HASTANESİ” nde Obezite ve Metabolizme Cerrahisi Kliniğini açarak Bariatrik Cerrahi birimini kurdu.

Bugüne kadar Obezite Cerrahisi alanında 1000 in üzerinde başarılı operasyona imza atan Dr. Cem Arslan ın aşağıda belirtildiği üzere ileri derecede ihtisas sahibi olduğu operasyonlar da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

(Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı)

İLERİ LAPAROSKOPİK CERRAHİ(TAP,TEPP,NİSSEN,SPLENEKTOMİ,SÜRRENALEKTOMİ KOLON,REKTUM,İNSİZYONEL HERNİ,SLEEVE GASTREKTOMİ,GASTRİK BY-PASS,KOLESİSTEKTOMİ)
TİROİD VE PARATİROİD CERRAHİSİ
Onkolojik Cerrahi
Acil Cerrahi
Tüm açık karın operasyonları(whipple dahil)
ERCP(Endoskopi Sertifikası mevcut)
Kolonoskopi ve Üst Gis Endoskopi
WhatsApp chat